Huacachina Sunset Ξενοδοχείο
Το άνετο Huacachina Sunset Ξενοδοχείο Ίκα είναι 1 χλμ. από το Μουσείο Museo Regional de Ica, ένα εξαιρετικό μέρος για να μάθετε διάφορα πολιτισμικά στοιχεία. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.
Museo Científico Javier Cabrera βρίσκεται σε απόσταση περίπου20 λεπτών με τα πόδια και η Πλατεία Plaza De Armas 25 λεπτά με τα πόδια από το άνετο ξενοδοχείο. Το ξενοδοχείο απέχει επίσης 3 χλμ. από τη Λιμνοζώνη Huacachina. Απολαύστε τη διαμονή σας σ' αυτή την άνετη τοποθεσία, 30 λεπτά με τα πόδια από την Αστική Περιοχή Santa Rosa del Palmar. Το Huacachina Sunset Ξενοδοχείο βρίσκεται επίσης 700 μέτρα από τη στάση λεωφορείων mini pour nazca.
Οι πελάτες θα απολαύσουν περουβιανή κουζίνα στο El Cordon Y La Rosa, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- το Μουσείο Museo Regional de Ica300 μ.
- Στάδιο Jose Picasso Peratta600 μ.
- Ναός Iglesia De San Francisco De Asis800 μ.
- Zoologico Municipal de Ica750 μ.
- C.C. Plaza del Sol850 μ.
- C.C. Polvos Rosados900 μ.
- Mercado La Palma700 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Πίσκο78 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Huacachina Sunset Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Huacachina Sunset Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Huacachina Sunset Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Huacachina Sunset Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο Huacachina Sunset Ξενοδοχείο;
Στο άνετο Huacachina Sunset Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 13:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Huacachina Sunset Ξενοδοχείο;
Τo Huacachina Sunset Ξενοδοχείο προσφέρει Δίκλινο δωμάτιο και Οικογενειακό δωμάτιο. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας στο άνετο ξενοδοχείο;
Ναι, στο άνετο ξενοδοχείο επιτρέπονται κατοικίδια.